google.com, pub-3698296979006860, DIRECT, f08c47fec0942fa0
top of page

Bakan Ziya Selçuk'tan uzaktan eğitim paylaşımı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Instagram hesabından uzaktan eğitim süreciyle ilgili bir paylaşım yaptı. Uzaktan eğitimle ders başı yapmaya son iki gün kaldığını aktaran Bakan Selçuk, öğrenciler, öğretmenler, veliler ve okul yöneticilerinin büyük bir sorumlulukla ekran başında olacağını ifade etti.

Ziya Selçuk'un şu ifadeleri kullandı:


"Pazartesi gününden bu yana öğretmenlerimiz okullardalar. Ben de Ankara’da ve Bitlis’te öğretmenlerimizin mesleki gelişim programlarına katıldım. 31 Ağustos Pazartesi günü ders başı yapacak meslektaşlarıma şimdiden kolaylıklar diliyor; bu zorlu süreçte eğitime verecekleri her destek için ülkem adına kendilerine teşekkür ediyorum.


Uzaktan eğitimle ders başı yapmak için son iki günümüz... Pazartesi günü sabah okullar açılıyor. Öğrenciler, öğretmenler, veliler, okul yöneticileri, hepimiz büyük bir sorumlulukla ekran başında olacağız. Okullar yüz yüze açılacak olsaydı şu iki gün nasıl bir tatlı telaş içinde olacaksak yine aynısını yaşayalım lütfen. Her bir çocuğumuz, okul heyecanını hak ediyor."
2.009 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

LGS 2022 Tercih Sonuçları AÇIKLANDI

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2022 LGS tercih sonuçları açıklandı. Tercih sonuçlarının açıklanması ile birlikte 1. Nakil süreci de başlamış oldu. Tercih sonuçlarını aşağıdaki linke tıklayarak öğre

2021 LGS ve 2022 LGS kontenjanları

2021 lgs başvuru kılavuzu ve kontenjanları: https://cdn.eba.gov.tr/icerik/2021/04/odsgm/LGS_Basvuru_ve_Uygulama_Kilavuzu_2021.pdf 2022 lgs başvuru kılavuzu ve kontenjanları: https://cdn.eba.gov.tr/yar

Σχόλια


bottom of page